Ana sayfa ÜrünlerOksijen yüz makine

Dikey su oksijen enjeksiyon cilt sıkılaştırıcı ve güzellik makinesi beyazlatma

Dikey su oksijen enjeksiyon cilt sıkılaştırıcı ve güzellik makinesi beyazlatma

Vertical Water Oxygen Injection Skin Tightening and Whitening Beauty Machine

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Beijing, Çin
Marka adı: KES
Sertifika: Medical CE, CE Certificate, ISO13485, SGS
Model numarası: MED-370 +

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 adet
Fiyat: USD1000 ~ 5000 / set
Ambalaj bilgileri: Alüminyum ambalaj kutusu
Teslim süresi: 14 İŞ GÜNÜ
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: 800 birim-de ay
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
anahtar kelime: Su Oksijen Türü: dikey
Ayak anahtarı: Evet Hizmet: 24 saat çevrimiçi hizmet
Ağırlık: 44 kg Sıcaklık: + 10 ~ + 40℃
Gürültü: ≤60dB

Oksijen Enjeksiyonu Cilt Sıkma ve Beyazlatma Güzellik Makinesi

Genel Tanıtım


Oksijen, insan vücudunun "sağlık havası" için vazgeçilmezdir, vücuda önemli bir kaynak olarak ihtiyaç duyulan enerjidir, ilk ihtiyaçlar veya insan yaşamıdır.
Oksijen tedavisi, tıbbi veya kozmetik gelişim tarihinde hızlı bir şekilde gelişmekte olan, oksijenterapi ake önemli bir katkı, çok iyi kabul, genellikle tıbbi güzellik yaygın olarak kullanılan bir teknoloji olarak kabul edilmiştir.
Yeterince Oksijen aleti, elektriği bağladıktan sonra, oda sıcaklığında dünyanın gelişmiş PSA teknolojisini (PSA) kullanır; tozdan arınmış, steril tıbbi oksijen konsantrasyonunun havadan yüksek konsantrasyonlarının izolasyonunu izole eder ve atomize jetin üç etkisine sahiptir Oksijen, oksijeni teneffüs ederek enjekte etmek, vücudun oksijeninden kısa sürede olan sorunu çözmek, cildi tamamen.
Yüce Oksijen aleti yabancı gelişmiş teknoloji, iğne enjeksiyonu uygulanmaz
Özel olarak tasarlanmış oksijen çıktı aletleri vasıtasıyla oksijen saf oksijeni ve
Aktif elementleri içeren ürünler o Epidermal olarak etüd edilen doğal boşluk boyunca derin cilt
Hücreler cildin oksijeni çabucak emer, insan hücrelerinin aktivitesini arttırır ve cel metabolizmasını hızlandırır, böylece cildinin sağlıklı, nemli, zarif genç durumunu büyüleyici ve şöhret haline getirir

Adam ve WOMAN tedavi edebilir

Yüksek basınç
Moleküllerin moleküler büyüklüğü
Malzemelerinizi yüksek oranda kullanın, daha fazla ürün satabilirsiniz!
Içerdikleri maddeler daha etkili bir şekilde emilerek epidermise girer ve daha yararlı etkiler üretir (vitaminler, antioksidanlar, besleyici özler, bitkiler, mineraller ve nemlendiriciler gibi çeşitli anti-aging bileşenler)

Çalışma prensibi:

Oksijen Enjeksiyon Makinesi, dünyanın gelişmiş PSA teorisini uygular. Normal sıcaklıktaki havadan tıbbi kullanımlı arıtılmış oksijeni (yüksek yoğunluklu, tozsuz, bakteri yok) ayırabilir. Sadece bir makine ile oksijen enjekte edebilir ve oksijeni üretebilir. Bu nedenle, çözer Hipoksi'nin zorlukları.% 98 saflaştırılmış oksijeni temizler ve hücrelerin metabolizmasını hızlandırmak, beyazlatmak ve cildi yumuşatmak için derin nüfuslu deriye beslenme damıtık maddesini harekete geçirir.

.jpg

Için fayda:

1. Cilt bakımı, kırışıklık giderme, gençleşme, karmaşık gelişme, yaşlanmayı önleme, lekeleri çıkarma ve kaldırma.
2. Metabolizmasını hızlandırın, vücut dağılımını dengeler, menopozu erteler, uykusuzluğunuzu geliştirir, sıkıştırmanın basıncını düşürür ve atılımı hızlandırır.
3. İnsan vücudunda 20'den fazla hastalık için minör terapi.
4. Üçlü: yüksek basınç altında oksijen infüzyonu, sprey oksijen ve aromatize oksijen inhalasyonu
5. Güzellik etkisi: yüksek saflıkta oksijen (>% 95) ve aktif genler cilde baskı yapar ve nefes sistemi cilt büyümesini artıracaktır.
6. Sağlık etkisi: Yüksek saflıkta oksijen, oksijen yetersizliğinin neden olduğu hastalıkları tedavi edecektir.


Teknik özellikler:

Özellikler Değer
Voltaj 220V: (230V 50Hz) (ac)
Güç 230V: 400W
Sıcaklık + 10 ~ +40 ℃
Gürültü ≤60dB
Sigorta 230V: 2.5AH 250V
Alarm Sıcaklık
Durum göstergesi Oksijen konsantrasyonu
Oksijen çıkışı Dakikada 3 L /% 95 ±% 3, dakikada 4 L /% 85 ±% 3, dakikada 6 L /% 75 ±% 3,
Ayarlanabilir hava akışı aralığı 0.1 ~ 6.0L / dak
Pil Makine içinde
Maksimum basınç 0.4 ~ 0.6MPA
Ağırlık 44Kgs
Boyut 50 * 40 * 90cm


Oksijenliğin önemi
Oksijen, insan hayatında ilk ihtiyaç olan insan metabolizmasının ana unsurudur. Katabolik süreçte yeterli oksijen bulunmalı ve biyolojik oksidasyon sürecini tamamlamak için çeşitli besinlerin oksijen ile bir araya getirilerek enerjinin üretilmesi gerekir. Maddelerin içeri girişi hava, su ve gıda içerdiğinden gerçekler kanıtlamıştır: yeterince Oksijen, insanların sadece suya sahip olmasına rağmen yiyecek olmadan 7 gün boyunca canlı kalabilirler, ancak su ve yiyecek olmadan 3 gün yaşayabilirler. Fakat yeterince yiyecek ve su olsa da oksijensiz ancak birkaç saniye canlı olabilirler. Bu nedenle, oksijen "Uyuşturucu" olarak kullanılırsa, tamamen doğaldır, hiçbir yan etki yoktur ve yaygın olarak uygulanabilir, bu da diğer uyuşturucularla eşleşmez.
Oksijen insan sağkalımı için önemli bir materyaldir, bu nedenle uzun süreli hipoksi bir dizi tehlikeye neden olacaktır. Örneğin:
1. aerobik metabolizma ve metabolizma hızı oranı hipoksi sırasında düşecek.
.Hypoxia Kan basıncını artırabilir 2, sol ventrikül yükünü artırdı ve hatta causearrhythmia edebilirsiniz.
3 .Hypoxic kırmızı kan hücreleri arttığı, artan kan viskozitesi, periferik damar direnci ve kalp yükünü, nedenini artırmak veya kalp yetmezliğini kötüleştirebilir ve kolay tromboz neden bu kadar böbrek eritropoietin, üretilen uyarır.
Böyle böylece uyku bozukluğu, zihinsel gerileme ve hafıza bozukluğu, anormal davranış, kişilik değişiklikleri, gibi: 4 .Brain hipoksi, uzun vadeli zihinsel, nörolojik semptomlar bir dizi üretebilir.
5 .Brain hipoksi: baş dönmesi, baş ağrısı, kulak çınlaması, bulantı, çarpıntı, nefes darlığı, kafa karışıklığı ve sonuçta ölüme darlığı.
Oksijen, atmosferik oksijen sorununun yanı sıra, yoğun şehir hayatının, bilgisayarla yüzleşmek için uzun sürenin, kuru klimalı ofisin, aerobik egzersiz eksikliğinin, beslenme alışkanlıklarının yoksunluğunun, vücudumuza bir hastalığa ve ağrıya neden olan insan sağlığına yakından alakalıdır. Araştırmalar 60 trilyon hücrelerin normal büyümesini korumak ve yeni hücreler yaratmak için herkesin cildin yüzeyi boyunca 1.44 galon oksijen eklemesi gerektiğini göstermiştir. Sağlıklı cilt yeterli beslenme gerektirir, ancak şimdi hava kirliliği nedeniyle oksijen içeriği Of the
Oksijensiz, cildin metabolizması yavaşlar, cildin kendine yenilenme yeteneği zayıflar ve böylece yaşlanmaya cilt hızlanır ve hassas, geniş gözenekler, ten rengi, kloroz, kırışıklıklar, pigmentasyon, koyu halkalar ve diğer belirtiler olur ve Izlemiş olmak, Sivilasyondaki yağ salınımında dengesizlikler var. Bilimsel araştırmalar, aktif bileşenlerin ve oksijen akışının hücreler arasındaki doğal boşluklardan geçebileceğini göstermiştir, bu nedenle korteks yenilenmesini sağlamak için hücreyi ve dış dolaşımı güncelleştirmektedir.

İşlev
Lenfatik sistemin önemi
Yaşam stresinin ağırlığı, yoğun çalışma basıncı, çevre, iklim, kirlilik, kötü beslenme ve yaşama alışkanlıkları ve fiziksel egzersiz eksikliği gibi şehir insanlarının enerji durumunda uzun vadeli çekişe sahip olması nedeniyle cilt problemleri ortaya çıkmıştır: dengesizlik Yağ salgıları, in vivo kan sedimentasyonu, endokrin bozukluklar ve diğer faktörler akne, pigmentasyon, kızarıklık, kırışıklıklar, geniş gözenekler, donuk cilt oluşumu ve hatta kabızlığa neden olmuştur
... Bunlar vücudumuzdaki toksinlerimizin birikimi olduğunu göstermiştir.
Bir toksin nedir? Kapsamlı konuşma, metabolik ürünün bakteri, kimyasal madde, uyuşturucu, çevre kirliliği, egzersiz eksikliği, beslenme bozuklukları, metabolik hastalık, yaşlanma, zihinsel stres vb. Neden olduğu vücudun dışında bırakılamayacağı birikimdir.
Cilt, vücudun ayna ve sağlıklı "weatherglass" iken vücudun ruhunun aynasıdır. Vücudun içinde zamanda zaman içinde toksinler toplayıp dışarı atılabilir mi? Lenfatik drenaj en etkili detoksifikasyon yöntemidir. Lenf vücudun bağışıklık sistemidir ve toplayıcıdır, ayrıca toksinler toplamak için birincil bir araçtır, lenf damarları hücrelerde biriken atıkları ekarte edebilirler. Sağlık lenfatik sistemi atılımını hızlandırabilir Vücuttaki toksinler, vücut metabolizmasını teşvik etmek, yaşlanma hücrelerini parçalamak ve uzaklaştırmak, cildin etkisini korumak için bakterilerin daha fazlasını yemek.
Vakum detoksini dolaşımı, kan dolaşımını ve lenf akışını artırmak, vücudun toksin ve atıklarını atmasına yardımcı olmak, bağışıklığı artırmak ve metabolizmayı hızlandırmak için vakum emişini kullanın, lenfatik sistem halkası boyunca çekin ve basın. Kan ve cilt iyice temizlenebilir, cilt sivilce, pigmentasyon, yaşlanma olayları iyi bir metabolizma nedeniyle gelişebilir.

Makine detayı gösterisi:OEM / ODM memnuniyetle karşılıyoruz !!!
Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

İletişim bilgileri
Beijing KES Biology Technology Co., Ltd.

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

İlgili kişi

Adres: Kat 3, Shoukai Plaza, Bina 1, Yard 318, Huilongguan Doğu Caddesi, Changping Bölgesi, Pekin, 100085, Çin

Fabrika adres:No.15,2 ilçe, Mafang sanayi parkı, Pinggu gardon, Zhongguancun Bilim Parkı, Pinggu ilçe