Ana sayfa Haberler

Ana Sayfa Lazer Epilasyon vs Profesyonel Lazer Epilasyon - Hangisi Daha İyi?

Sertifika
Çin Beijing KES Biology Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Beijing KES Biology Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları
KES'in makine tasarımı olan en ben satın aldıktan sonra çekici, tanıştığım kaliteli güvenilir ve KES mükemmel hizmet için teşekkür ederiz bul

—— Anna, İngiltere

Karım için makine aldım ve o var, şu an onu çok seviyor.

—— Ahmad Arnous, Birleşik Arap Emirlikleri

La máquina es buena de kes yi el servicio es bueno

—— Paco, España

Estoy contento con la máquina kes

—— Dr. Jhoan, Columbia

Ich habe das Geschäft mit kes für 2 Jahre gemacht und ich bin glücklich mit ihm sehr viel

—— Jason, Deutschland

Вид аппарата красив, легко управляю аппарат EYLÜL качественным меню и инструкцией на русском языке.услуги в таможнии хороши!

—— Лиза из России

Я купил СО2-лазер MED-870 от Кес, и машина хороша!

—— Аврора, ,Россия

AB gosto kes projeto da máquina, e AB gosto de trabalhar com lírio

—— Dr. Andre, Portekiz

med-200, makine iyi seviyorum!

—— Alejandro, Portekiz

Makine stabilité, prix raisonnable locomotion des sarhoş olmuş de ses istemcileri...

—— Bernard Michel, Fransa

hizmet, et de réponse rapide.

—— Ada, Fransa

Είναι ένα αξιόπιστο και δυνατό μηχάνημα, με αποτελεσματικότητα και ευκολία στην χρήση

—— Fotini Yunanistan

Καλύτερη μηχανή tasarım στην Κίνα!

—— Lartios Διογένης, Ελλάδα

좋은 기계 의존 회사

—— Bay King, 韓国

私はもうたくさんの患者を治療して 高い効果が得ていきました お客は満足です

—— Kei Negishi m.d.,よこはま, 日本

私は2009年以来、KES〜1 MED-200を購入している、と今のマシンは良い仕事です!

——  すずき、日本

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
Ana Sayfa Lazer Epilasyon vs Profesyonel Lazer Epilasyon - Hangisi Daha İyi?
hakkında en son şirket haberleri Ana Sayfa Lazer Epilasyon vs Profesyonel Lazer Epilasyon - Hangisi Daha İyi?

Vücut kılları fazla olan herkes muhtemelen evde kullanılan epilasyon cihazlarını duymuştur - ağda kitlerinden ve tıraş makinelerinden bahsetmiyoruz! Bu cihazlar, jilet yanıkları veya ağrı tuzakları olmadan, kendi evinizin rahatlığında kalıcı epilasyon vaat eder. Profesyonel lazer epilasyondan daha kolay gelebilir, ancak evde bir epilasyon cihazı denemeye karar vermeden önce, Kes lazer epilasyon uzmanlarının profesyonel lazer epilasyon ile profesyonel lazer epilasyon arasındaki fark hakkında neler söylediğini öğrenin. kaldırma. Ev epilasyon ekipmanları.
Evde epilasyon cihazları tipik olarak iki tip teknolojiden birini kullanır: gerçek lazer (diyot) veya yoğun darbeli ışık (IPL) teknolojisi. Her ikisi de tüyleri alabilir, ancak ev ekipmanı ve profesyonel lazer epilasyon sonuçları oldukça farklıdır. klinik lazer kadar yoğun değildir ve klinik lazerden çok daha küçük bir alanı tedavi eder, bu nedenle bir alanı yapmak uzun zaman alır. Daha düşük yoğunluk, daha az etkili sonuçlar anlamına gelir ve birçok kişi saçın daha hızlı büyüdüğünü ve sonuçların eskisi kadar iyi olmadığını fark eder. profesyonel lazer epilasyon kadar uzun ömürlüdür.
Gerçek lazer epilasyon, kıl köklerini hedeflemek için odaklanmış bir lazer kullanır. Işık, kıl folikülünü ısıtmak ve yok etmek için pigment tarafından emilir ve yeniden büyümesini önler. Doğru yapıldığında, profesyonel lazer epilasyonun sonuçları kalıcıdır - 95'in üzerinde 7 ila 10 tedavide çoğu Kes lazer müşterisi için epilasyon oranlarının yüzdesi.
Ortalama olarak, evde IPL ve diyot cihazlarını kullandıktan üç ay sonra, istenmeyen tüyler yaklaşık %70 oranında azaldı. Çoğu zaman, ev cihazınızı kullanmayı bıraktığınızda saçlar tekrar uzar ve kullanıcının bunu göreceğinin garantisi yoktur. Sonuçlar.
Evde kullanılan epilasyon cihazlarının tümü FDA tarafından düzenlenmemiştir ve bu nedenle güvenli oldukları garanti edilemez. Bu cihazlarla, karmaşık olabilecek talimatları kendiniz uygulayabilirsiniz. Özellikle diyotların kullanıcı hatası olasılığı daha yüksektir ve özellikle koyu ten rengine sahip olanlar için yüksek yanık riski.
Yüz epilasyonu için evde kullanılan pek çok cihaz kullanılamamakta ve PKOS hastaları sıklıkla tedavi istemektedir. Profesyonel lazer epilasyon vücudun hemen hemen her bölgesine uygulanabilmekte ve ulaşılması zor olan bu bölgeler bir epilasyon ile kolaylıkla tedavi edilmektedir. dakikalar içinde tıbbi olarak denetlenen sağlayıcı. Ev ekipmanı, daha geniş alanları tedavi ederken zaman alıcı ve ağrılı olabilir ve tüm alanı tedavi etmek için birden fazla tedavi gerekebilir. Sonuç olarak, ofis içi lazer epilasyon tedavileri yalnızca daha hızlı olmakla kalmaz ve daha fazlasını sunar. kapsama alanı sağlar, ancak lazer, olası rahatsızlıkları azaltan yerleşik konfor özelliklerine sahip olduğundan daha rahattır.
Evde lazer epilasyonun büyük bir dezavantajı, dar bir cilt ton aralığında çalışmasıdır. Bu cihazlar yalnızca cilt tonu ve tüy rengi (yani açık ten ve koyu saç) arasında keskin bir kontrast olduğunda çalışır. cilt tonlarının yanma riski daha yüksektir ve cilt tonları uyumsuzsa bazı cihazlar kapanır. Daha koyu ten rengine sahip kişiler için profesyonel lazer epilasyon tek güvenli seçenektir.
Profesyonel lazer epilasyon ile hiçbir zaman herkese uyan tek bir süreç yoktur. Örneğin, Kes lazer'in yüksek eğitimli lazer epilasyon uzmanlarından oluşan ekibi, tedavinin olabildiğince güvenli ve etkili olmasını sağlamak için her müşteri için özel bir tedavi planı oluşturur. mümkün. Kes lazer tarafından kullanılan Candela GentleMax Pro gibi bazı lazerler, tüm cilt tonlarını tedavi etmek için iki lazer teknolojisi içerir - daha koyu ciltler için Nd:YAG ve daha açık cilt tonları için Alexandrite. Bu, evdeki cihazların aksine, profesyonel lazer epilasyon tüm cilt tonları için güvenli ve etkilidir.
Başlangıçta, düşük fiyat noktası, istenmeyen tüylerini kaldırıma atmak isteyenlere hitap edebilir. Sonuçta, bu sadece bir kerelik bir ücret, değil mi?Yanlış! IPL ve diyotları kullanmanın gizli maliyetleri var - yedek kartuşlar, aksesuarlar ve istediğiniz sonuçları alamadığınızda tıraş olmaya ve ağda yapmaya devam etme ihtiyacı.
Profesyonel lazer epilasyon ilk yatırımdan daha fazla olsa da, lazer epilasyonun maliyeti çoğu insanın düşündüğünden daha uygundur.Kes lazer gibi sınırsız lazer epilasyon paketleri ve özel ürünler sunan yerleri arayın. Sonuçlarınız ömür boyu garantili olduğundan, rötuş sonrası ücretler veya diğer beklenmeyen masraflar konusunda endişelenmeyin. Kes lazer gibi bazıları ayda 29 $ gibi düşük bir fiyata uygun fiyatlı, faizsiz lazer epilasyon ödeme planları bile sunabilir.
Kalıcı epilasyon almanın en iyi yolu profesyonel bir ofis içi lazer epilasyon kullanmaktır. Sadece tıbbi gözetim değil, aynı zamanda tüy almak istediğiniz bölgelere güvenli ve kapsamlı bir şekilde tedavi edecek bir uzmanın elindesiniz. Bedava.
Kendinizi evde tedavi etmeye değer gibi görünebilir, ancak sonuçta ev ekipmanı daha fazla zaman alır; pil bitmiş, tedavi alanı çok küçüktür ve yoğunluğun daha düşük olması nedeniyle sonuçları görmek daha fazla zaman alır. Profesyonel lazer ile epilasyon, tedaviler hızlıdır - çoğu öğle tatilinde yapılabilir - kesinti olmadan ve sonuçlar kalıcıdır!
Hepsinden iyisi, klinik tedaviler, sizi ve neden pürüzsüz, tüysüz bir cilt istediğinizi önemseyen samimi tıp uzmanları tarafından yargısız bir ortamda yapılır.

Pub Zaman : 2022-01-25 10:59:49 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Beijing KES Biology Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. George

Tel: 0086-18701541829

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)